Zabudowane instalacje w łazience

Schludna łazienka to podstawa. Nikt nie chciałby korzystać z takiej, która nie zapewnia komfortu użytkowania. Połączenie czystości, odpowiedniej stylistyki i wygody to główne wytyczne przy remoncie łazienki. Czy da się stworzyć takie miejsce? Okazuje się, że nowoczesna technologia pozwala spełnić te wymagania.

Idealne rozwiązanie do każdej łazienki?

Praktyczny, estetyczny, oszczędzający przestrzeń i ułatwiający utrzymanie czystości- taki właśnie jest stelaż podtynkowy Grohe, czyli konstrukcja umożliwiająca zawieszenie na ścianie bidetu, miski do WC, umywalki lub pisuaru. Dzięki niej nie trzeba martwić się np. o nieestetyczny wygląd toalet w starej wersji- zabudowa zbiorników znacznie poprawia ogólny wystrój wnętrza i dodatkowo sprawia, że ich działanie jest cichsze niż standardowy zbiornik umieszczony na zewnątrz.

Stelaż do miski WC- najczęściej wybierany

Toaleta to centralny punkt łazienki. Każdemu zależy by była funkcjonalna i dobrze się prezentowała. Dlatego też stelaże do miski WC są tak popularne. Składają się z:

  • metalowych kształtowników,
  • zbiornika spłuczki,
  • podejść wodno-kanalizacyjnych,
  • mocowań do miski WC.

Mocowania są regulowane, więc nie trzeba obawiać się, że wysokość muszli klozetowej będzie z góry narzucona. Modny jest także zestaw podtynkowy Grohe, na który decydują się klienci obawiający się, że stelaż nie będzie pasował do posiadanej miski WC. Jest to dość rozsądne rozwiązanie, jednak warto zaznaczyć, że większość produktów jest uniwersalna pod względem kompatybilności i nawet zakup sprzętów od różnych producentów nie powinien stanowić problemu.

Warianty urządzania łazienki, które zapewniają stelaże podtynkowe Grohe są niezliczone – (https://www.ekspercilazienek.pl/stelaze-podtynkowe/0,grohe). Nawet największy esteta będzie zadowolony z możliwości, które daje ta technologia. Stylowa, komfortowa i gustowna- taka powinna być idealna łazienka.