Kapsułki do zmywarki, które zapewniają mycie bez wstępnego namaczania

tabletki do zmywarki

Tabletki do zmywarki stanowią idealny produkt dla osób, którym zależy na perfekcyjnej czystości naczyń. Domywają one sztućce i talerze z osadu herbacianego, fusów kawy, tłuszczu z oleju oraz resztek pokarmowych. Działają one szybko, wydajnie i ekonomicznie. Kapsułki od dr.prakti radzą sobie z bardzo mocnym zabrudzeniem oraz zeschniętymi resztkami. W ich składzie znajdują się niejonowe środki powierzchniowo czynne oraz związki wybielające na bazie tlenu, które pozostawiają naczynia estetycznie czyste i lśniące.

Kapsułki do zmywarki wygodne w użytkowaniu

Kapsułki znajdują się w specjalnej folii, która rozpuszcza się w zmywarce. Zapewniają one wygodę użytkowania, piękny zapach i doskonały efekt czystych naczyń. Działają one w różnych temperaturach, na przykład w trybie ekonomicznym. Tabletka do zmywarki posiada aż 14 funkcji zmywania, dzięki czemu dobrze radzi sobie z każdym zabrudzeniem. Domywa ona szklanki, kubki, talerze, porcelanę, sztućce i inne elementy szklane oraz plastikowe, które są przystosowane do mycia w zmywarce. Szeroki wybór znajdziesz na stronie https://sklep.clovin.com.pl/tabletki-do-zmywarek.

Tabletki do mycia, które usuwają zacieki i osad

Tabletka usuwa tłuszcz, osad i brud bez konieczności wcześniejszego namaczania. Zaoszczędza ona czas i pieniądze. Ponadto, posiada ona specjalną funkcję wybielającą, która pozbywa się naczyń osadu i nieestetycznych zacieków z powierzchni szklanek i talerzy. Pięknie one błyszczą i lśnią. Profesjonalne kapsułki od dr prakti chronią urządzenie przed osadzaniem się kamienia na drzwiach, częściach oraz poszczególnych filtrach.