Paradyż Memories – pozwól sobie na chwilę relaksu

Paradyż Memories

Łazienka to intymne miejsce. To pomieszcze, w którym pozostajemy sami z własnymi myślami i emocjami. Gorący prysznic czy relaksująca kąpiel skłaniają do snucia marzeń i przywoływania wspomnień. Aby chwile te były przyjemne i spokojne, atmosfera w naszym domowym spa powinna sprzyjać pozytywnym skojarzeniom. Stonowane, ciepłe barwy, miękki dywanik pod stopami i połączenie z naturą, to kroki w stronę wyciszenia i odprężenia. 

Stwórz własny spokój z Paradyż Memories

Paradyż Memories

O czym myślisz, kiedy przesuwasz wzrok po swojej łazience? Czy zwracasz uwagę na wzór płytek i powierzchnię pod stopami? Twoje wnętrze powinno napawać dobrym nastrojem. Kolekcja Paradyż Memories to propozycja dla tych, którzy poszukują harmonii. Płytki ścienne, które imitują drewno, będą kojarzyć się ze spokojem i stałością. Stonowane odcienie cementowej szarości wprowadzą prostotę, która nie będzie Cię przytłaczać. Kolory mają bezpośredni wpływ na nasz nastrój. Żeby sprzyjać powstawaniu nowych, pięknych wspomnień, należy zadbać o swój wewnętrzny spokój. Biel w połączeniu z szarościami i ciepłym drewnem stworzy zrównoważoną przestrzeń w łazience i wpłynie też na Twoje samopoczucie. Odpowiednie płytki ścienne i podłogowe to fundament, na którym zbudujesz swoje wymarzone wnętrze. Dodatkowe informacje o płytkach Paradyż Memories możesz znaleźć na – https://www.ekspercilazienek.pl/memories-paradyz.

Zadbaj o detale

Paradyż Memories pomoże Ci z najważniejszą częścią urządzania łazienki. Jednak żeby zachować harmonię i spokój oferowany przez tę kolekcję, należy zadbać o dodatki. Warto postawić na delikatne detale. Duże łazienkowe lustro doda przestrzeni, ale baterie powinny mieć łagodne kształty. Natomiast niewielkie, ozdobne rośliny będą współgrać z płytkami imitującymi drewno. A jeśli zależy Ci na odrobinie faktury, możesz przełamać wnętrze mozaiką gresową.