Oryginalne płytki heksagonalne – na jaki kolor postawić?

Oryginalne heksagony doskonale sprawdzą się nie tylko na ścianie, ale również na podłodze. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele ciekawych płytek, dlatego też wybranie tych najlepszych jest sporym wyzwaniem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które chcą dowiedzieć się na jaki kolor warto postawić.

Uniwersalne białe płytki

Białe płytki heksagonalne doskonale prezentują się nie tylko w małej, ale również i większej łazience. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie neutralny, jasny i subtelny wystrój. Największą zaletą białych płytek jest to, że nie przytłaczają one danego wnętrza, dlatego też idealnie sprawdzą się nawet w bardzo ciasnych pomieszczeniach. W ostatnim czasie bardzo modne są płytki z dekorem 3D. Mowa tutaj przede wszystkim o charakterystycznych płytkach z efektownymi żłobieniami. Tego typu płytki zalecane są jednak do nieco większych pomieszczeń.

Czarne płytki dla każdego

Dla wielu osób najbezpieczniejszym wyborem będą oczywiście czarne płytki heksagonalne Home100. W ich konkretnym przypadku warto zadbać o to, aby dobrać odpowiednie fugi, które przełamywać będą dominację mocnych barw. Rekordy sprzedaży biją przede wszystkim czarne heksagony na wysoki połysk, które doskonale sprawdzą się przede wszystkim na ścianach. Godne uwagi są również matowe płytki, które bardzo łatwo utrzymać w idealnej czystości. Czarne płytki doskonale sprawdzą się w nowoczesnej łazience albo stylowej kuchni

Szare płytki do stylowych wnętrz

Szary jak powszechnie wiadomo jest bardzo uniwersalnym kolorem, dlatego też na rynku można znaleźć wiele płytek właśnie w tym niesamowitym odcieniu. Szare płytki bez żadnego większego problemu odnajdą się praktycznie w każdym stylu wnętrzarskim. Godny uwagi jest nie tylko niesamowity półmat ale również elegancki połysk. W Polsce rekordy sprzedaży biją szare płytki heksagony, które do złudzenia przypominają naturalny beton. Pamiętać należy o tym, aby płytki idealnie pasowały do mebli i ścian.