Jakie zalety ma bidet podwieszany?

misa-wc-plus-bidet

Oryginalny bidet podwieszany charakteryzuje się bardzo różnorodnym wzornictwem i niepowtarzalną konstrukcją. Bidety tego typu doskonale sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych łazienkach. Bidet podwieszany jak sama nazwa wskazuje jest zawieszany na ścianie, dlatego też koniecznie należy wyposażyć się w specjalny stelaż podtynkowy.

Jakie zalety?

misa-wc-plus-bidet

Pod bidetem wiszącym podłoga jest wolna, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej utrzymać ją w idealnej czystości. Dużym atutem tego rozwiązania jest również to, że bidety można zamontować praktycznie na każdej wysokości. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że osoby wysokie albo niskie, mogą wybrać sobie odpowiednią wysokość. Podwieszany bidet łazienkowy zajmuje także mniej miejsca, dlatego też doskonale sprawdzi się w mniejszych łazienkach. Jest to idealny wybór nie tylko do nowoczesnych aranżacji wnętrz, ale również do łazienek, które urządzone są w stylu skandynawskim i industrialnym.

Rozmiar ma znaczenie

Urządzając łazienkę należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na kwestie praktyczne, ale również na estetykę poszczególnych elementów. Producenci oferują bidety w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Na rynku znaleźć można także wiele rzetelnych firm, które oferują bidety na indywidualne zamówienie. Najlepszym wyborem jest oczywiście zakup miski WC i bidetu w identycznej linii stylistycznej. W ten sposób mamy 100% pewność, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować. Dla większości osób najbezpieczniejszym wyborem jest klasyczny, biały bidet łazienkowy, który pasować będzie do wielu łazienek. W dzisiejszych czasach bardzo modne są modele w odcieniach błękitu, seledynu albo beżu. W nowoczesnych łazienkach znaleźć można także modele w dość intensywnych kolorach. Dobrym wyborem jest między innymi granat albo zieleń.