Producent Spot Light

Aranżacja wnętrz polega między innymi na umiejętnym doborze oświetlenia. Spot Light producent posiada bardzo szeroki asortyment lamp. Nawet bardzo wymagający klienci powinni znaleźć coś, co im się spodoba.

Spotlight oświetlenie, to produkty wykonane według najwyższych standardów, z europejskich komponentów oraz certyfikowanego drewna bukowego, brzozowego i dębowego. Całość jest zabezpieczona ekologicznymi bejcami i lakierami.

Spotlight lampy są tak zaprojektowane i skonstruowane, że są to produkty, które będą służyły latami. Ponadto są one przyjazne dla środowiska.

Jakie lampy są dostępne w ofercie producenta Spot Light?

Są to lampy stojące, wiszące, stołowe, oczka, sufitowe i kinkiety. Do wyboru mamy styl elegancki, klasyczny oraz industrial.

Oświetlenie proponowane przez markę Spot Light pasuje zarówno do pomieszczeń domowych, jak i biurowych. Z tej samej linii można skompletować lampę sufitową oraz kinkiety.

Nowości w Spot Light

Ball to jedna z nowych linii. W ofercie dostępna jest lampa sufitowa i kinkiety. Lampa sufitowa składa się z podsufitki i czterech kierunkowych punktów świetlnych. Zaletą konstrukcji jest możliwość spersonalizowania ustawień. Do oprawy pasują żarówki LED. Metalowe reflektory przyciemniono czarnym kolorem.

Promocje

Obecnie w Spot Light jest promocja na lampy stołowe. Wśród ciekawszych modeli jest dostępna lampa stołowa Trongo, która sprawdzi się w pomieszczeniach zarówno klasycznych, jak i ekstrawaganckich.

Lampa może być używana jako oświetlenie dodatkowe w sypialni lub gabinecie. Posiada drewnianą oprawę w cylindrycznym kształcie, w której znajduje się gniazdo pod żarówkę.

Żyrandole z kryształu

Poza bardzo nowoczesnymi projektami marka Spot Light produkuje żyrandole z kryształu. Te modele dostarczają fenomenalne efekty świetlne, polegające na grze światła i cienia.

Więcej na www Elampy