Stelaż podtynkowy do WC

Stelaże podtynkowe to sprzęt, którego rosnącej popularności nie można zaprzeczyć. Jest to bardzo proste i rozsądne rozwiązanie, dzięki któremu można z łatwością zamontować miskę WC w pożądanym przez nas położeniu. Taki stelaż podtynkowy to rama, która posiada cztery punkty mocowania.

Stelaż do WC – solidny i prosty

Konstrukcja tego sprzętu jest wykonana z blachy stalowej. Zabezpieczona jest również odpowiednio przed korozją. Rynek ma do zaoferowania stelaż WC lekki lub ciężki, w zależności od zabudowy. Przy wyborze właściwego sprzętu należy przede wszystkim postawić na sprawdzone firmy, które dbają o jakość wykonania. Jest to pierwszorzędna cecha, która powinna stanowić priorytet zarówno dla producenta, jak i kupującego. 

Regulowane stelaże

Poszczególne modele mogą różnić się od siebie wymiarami, jednak zdecydowana większość produktów z tej kategorii posiada możliwość regulacji, co znacząco ułatwia dopasowanie stelaża do potrzeb. Pierwsza różnica jest w szerokości poszczególnych modeli. Może ona oscylować w granicach pomiędzy 40cm a 60cm. Różnice występują także w głębokości mocowania w ścianie. Ta z reguły waha się między 10 a 25 centymetrów. Warto pamiętać, że wybierając stelaż podtynkowy wysokiej jakości, regulacja nie ma wpływu na ogólną trwałość produktu, w związku z czym nie trzeba się martwić o jego możliwe uszkodzenia.